Kamerové systémy

Kamerové systémy byly dříve výsadou velkých firem, které neváhaly investovat poměrně značné finanční prostředky na střežení výrobních prostor, skladů, venkovních prostranství, ať už z důvodu ochrany svého majetku, nebo možnosti kontroly zaměstnanců, bezpečnosti práce apod.

V současné době díky své cenové dostupnosti se kamerové systémy stávají běžným doplňkem elektronických zabezpečovacích systémů či samostatným prvkem umožňujícím sledování zájmového prostoru.

Kamerové systémy se dají rozdělit na 2 základní druhy:

    - analogové
    - digitální (IP)

Zatímco první z uvedených druhů se používá čím dál méně a je doménou starších instalací (omezené rozlišení obrazu, finančně nákladné zálohování, obtížný vzdálený přístup), druhý z nich díky prudkému rozvoji informačních technologií zaznamenává výrazný nárůst zájmu, zejména díky již zmíněné finanční dostupnosti a možnosti sledování obrazu či jeho záznamu téměř odkudkoliv.

Naše firma Vám nabízí komplexní digitální řešení - od výběru vhodných kamer přes jejich instalaci včetně potřebné kabeláže, napájení a připojení do datové sítě až po jejich nakonfigurování a zprovoznění.
Pro záznam obrazu Vám nabídneme vhodné zálohovací zařízení.

K instalaci používáme výhradně kvalitní technologie - kamerami počínaje a kabeláží konče.

Ilustrační obrázek: