Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží k ochraně majetku a osob, zejména v době jejich nepřítomnosti či nočního odpočinku. Moderní EZS také umožňují v případě potřeby tlačítkem přivolat pomoc např. seniorům nebo lidem se sníženou pohyblivostí.
EZS je možno dohlížet pomocí stálé služby připojením na dohledové centrum - pult centrální ochrany (PCO). Tato služba obvykle umožňuje i zásah ve střeženém objektu pracovníky bezpečnostní agentury v případě vyhlášení poplachu, případně rychlým přivoláním lékařské pomoci v nouzi či hasičů při požáru v objektu.
EZS je možno rozdělit na 2 základní varianty:

    - bezdrátové
    - drátové

Každá varianta má své výhody a nevýhody - obecně lze říci, že drátové systémy se obvykle instalují v nových objektech, kde se již během stavby počítá s instalací potřebné kabeláže k jednotlivým komponentům systému, bezdrátové lze dobře využít k instalaci do stávajících objektů - např. bytů v obytných domech na sídlištích; drátová varianta je v pořizovacích nákladech (zejména díky kabeláži) finančně náročnější, ale má levnější provoz, bezdrátová varianta vychází obvykle i přes vyšší pořizovací cenu bezdrátových komponent výhodněji, ale provozní náklady jsou vyšší (zejména díky nutným výměnám baterií).

Naše firma nabízí dodávku, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů od renomované kanadské společnosti Paradox jak v bezdrátovém, tak drátovém provedení, či jejich kombinaci. Zabezpečíme komunikaci EZS s Vaším smartphonem, tabletem či PC. V případě Vašeho zájmu Vás připojíme i na PCO.
Kromě servisů vlastních instalací rádi převezmeme servis EZS nainstalovaných třetí stranou.

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE. Ozveme se Vám okamžitě, jakmile to bude možné.

Ilustrační obrázek: