DIGIPLEX EVO

Zákazníky nejoblíbenějším drátovým systémem EZS výrobce Paradox je DIGIPLEX EVO.

Je použitelný nejen pro větší a rozsáhlé objekty, ale díky své příznivé ceně jej lze s výhodou použít i pro rodinné či menší obytné domy. Jeho ústředna má 8 podsystémů a 192 zón, což v praxi znamená možnost připojení osmi bytů v bytovém domě (kařdý byt průměrně až 24 detektorů), anebo možnost rozdělit prostory v rodinném domě až na 8 samostatných částí, každou se specifickým režimem přístupu.
Jedná se o plně sběrnicový systém, který nabízí vysoký stupeň variability při výtváření topologie objektu. 4 vodičová sběrnice s vysokou odolností proti rušení umožňuje vytvářet i velmi dlouhé větve od základní ústředny a tím je možné instalovat i značně vzdálené zabezpečení v rozsáhlých objektech. Lze použít klasické drátové zóny připojené přes expandéry, BUS detektory a bezdrátové detektory. Uživatel může systém ovládat klasickým způsobem přes klávesnici, pomocí bezdrátových klíčenek, přes čtečku kartami a celou řadou čteček včetně otisků prstu. Kromě zabezpečení je integrovaná nadstavba přístupu, která umožňuje pomocí čteček a karet povolit nebo omezit pohyb osob po objektu.
Systém DIGIPLEX má širokou nabídku pro drátové a bezdrátové řešení, širokou nabídku klávesnic a nabídku moderní komunikace na PCO i uživateli. Komunikace je možná přes IP (internet) nebo GSM (mobil).

Za zmínku stojí také systém Spektra, který nabídne pro nenáročná řešení standardně vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Všechna uvedená řešení znamenají jasnou představu zákazníka o požadavcích na zabezpečovací systém s následným zpracováním konkrétní cenové nabídky.

Ilustrační obrázek: 
Přiložený soubor: