Sada MG6250 Zabezpečit dům s garáží

Sestava je svou velikostí vhodná pro zabezpečení rodinných domů nebo rozlehlejších objektů a rozšiřuje předchozí set o detektory, které slouží k zabezpečení garáže.

Sestava umožňuje střežit více místností, jednoduše ovládat zabezpečení objektu a zajistit GSM přenos poplachové zprávy. Pro zajištění tohoto požadavku střežení sestava zahrnuje 2 pohybové detektory (např. vstupní prostor + obývací pokoj), 1 magnetický kontakt na vstupní dveře a pro volání GSM modul. Karta velikosti MINI SIM od operátora, který má v dané lokalitě dostatečně silný signál, je dodávkou zákazníka. Set obsahuje navíc 1 požární detektor a 2 bezdrátové klíčenky.
Pouhým stiskem tlačítka klíčenky dojde k odkódování/zakódování objektu.
Při používání klíčenek není nutné si pamatovat číselnou kombinaci vstupního kódu. Je možné využít až 16 ovládacích klíčenek.

Jednou z funkcí ústředny je možnost rozdělit zabezpečení na dva samostatné podsystémy, které fungují nezávisle na sobě. Umožňuje tedy zabezpečit např. garáž v době, kdy je v domě pohyb. Teprve při odchodu z domu dojde k zabezpečení obou částí najednou.

Díky přidanému modulu výstupu je možné tuto klíčenku současně použít i pro bezdrátové otevření garážových vrat a signalizaci otevřených vrat. Bezdrátový optický kouřový detektor slouží k detekci kouře v místnosti, umísťuje se v chodbě, garáži. Ústředna umí rozlišit, z kterého detektoru poplach pochází a uživatel na základě doručené sms (volání) zjistí, zda se jedná o požární poplach nebo narušení objektu.

Sestavu je vhodné z bezpečnostních důvodů doplnit bezdrátovou klávesnicí; sestavu je také možno doplnit o další bezdrátové komponenty.
Podrobnější popis naleznete v přiloženém souboru.

Cena za dodávku, standardní montáž a zprovoznění sestavy je 19 620,- Kč.

V ceně není zahrnuta doprava na místo instalace a zpět a DPH, která je účtována dle platných předpisů.
Záruka na kompletní dodávku včetně montáže je 24 měsíce od instalace. Záruka se nevztahuje ani na spotřební materiál (typicky na baterie), ani na nefunkčnost SIM karty.

Ilustrační obrázek: 
Přiložený soubor: