Sada MG6250 Zabezpečit dům

Jedná se o cenově zvýhodněnou sadu bezdrátového systému Paradox Magellan MG6250.

Sestava je svou velikostí vhodná pro zabezpečení rodinných domů nebo rozlehlejších objektů.
Sestava umožňuje střežit více místností, jednoduše ovládat zabezpečení objektu a zajistit GSM přenos poplachové zprávy. Pro zajištění tohoto požadavku střežení sestava zahrnuje 2 pohybové detektory (např. vstupní prostor + obývací pokoj), 1 magnetický kontakt na vstupní dveře a pro volání GSM modul. Karta velikosti MINI SIM od operátora, který má v dané lokalitě dostatečně silný signál, je dodávkou zákazníka.Navíc oproti předchozím sestavám je v setu 1 bezdrátová klíčenka REM1 (přívěšek na klíče). Pouhým stiskem tlačítka klíčenky dojde k odkódování/zakódování objektu.
Při používání klíčenek není nutné si pamatovat číselnou kombinaci vstupního kódu. Je možné využít až 16 ovládacích klíčenek.

Sestavu je vhodné z bezpečnostních důvodů doplnit bezdrátovou klávesnicí; sestavu je také možno doplnit o další bezdrátové komponenty.
Podrobnější popis naleznete v přiloženém souboru.

Cena za dodávku, standardní montáž a zprovoznění sestavy je 15 260,- Kč.

V ceně není zahrnuta doprava na místo instalace a zpět a DPH, která je účtována dle platných předpisů.
Záruka na kompletní dodávku včetně montáže je 24 měsíce od instalace. Záruka se nevztahuje ani na spotřební materiál (typicky na baterie), ani na nefunkčnost SIM karty.

Ilustrační obrázek: 
Přiložený soubor: